רדיו | קיסלוק בסט אפרו-קאריבי עם הלייבל ״אנשופאדה״

אנחנו שמחים לארח השבוע את הדיג׳יי דניאל קיסלוק שלאחרונה עשה רילוקיישן לליסבון ועושה שם חייל. את המיקסטייפ הקליט במסיבת 4 שנים ללייבל ״אנשופאדה״, של להקת Buraka Som Sistema, שמקדם מוזיקה אפרו-לטינית ברחבות הריקודים של אירופה

 

לשםמההתכנסנו

הסט הוקלט במועדון ה- Lux Fragil בארוע מיוחד לחגיגות 4 שנים למסיבות של הלייבל Enchufada בליסבון, בהשתתפות הרכבים ודיג׳יים מכל העולם כמו Buraka Som Sistema, Alo Wala, Frikstailers ורבים אחרים.

אנשופאדה, שהוקם על ידי ההרכב בוראקה סום סיסטמה, הינו לייבל הממוקם בעיר המחתרתית של ליסבון ומשמש ככור ההיתוך של המקצבים של אפריקה, השמחה הלטינית והאלקטרוניקה של אירופה. החל מלעזור למפיקים והרכבים פורטוגזים ואנגולים מקומיים ועד לייצג מפיקים מרחבי העולם עם מסר המוזיקה התרבותית החדשה משכונות העוני האקזוטיות, אנשופאדה משמש בית לז׳אנרים מוזיקלים כגון Kuduro המגיח מאנגולה ו- Zouk Bass שנולד בליסבון.

כחלק מתחילת עבודתי הרשמית עם הלייבל, הוזמנתי לנגן בארוע הנ״ל וכך נולד לחיים המיקסטייפ המדובר. הסט מלא בצלילים וקולות קאריבים, לטינים ואפריקאים עם השפעה של אלקטרוניקה עתידית כחלק מהשפה המוזיקלית של הלייבל.

 

פגישהראשונה

הפעם הראשונה שהתחלתי להקשיב למוזיקה של אנשופאדה היתה כששמעתי לראשונה Buraka עושים קודורו לפני כחמש שנים, האנרגיה האפריקאית והשילוב של סאונד המועדונים הבריטי המחוספס יחדיו עשו לי את זה. אפשר להגדיר את המוזיקה שלהם כמוזיקת דאנס עם טוויסט תרבותי.

 

לפניאחריוביןלבין

בילדותי הקשבתי למוזיקה בריזלאית, קובנית וג׳מייקנית ישנה, בוסה נובות ומרנגות למיניהן, אבל תמיד היה חסר לי איזה פלפל. נכון להיום אני אוהב להאזין למוסיקה שמגיעה מהעבר הנוסטלגי ולוקחת אותך לעתיד הלא ידוע. מוזיקה שנשמעת כאילו הגיחה מהג׳ונגל אחרי שנחתה עליו חללית מהעתיד.

 

פלסטיקדיגיטלי
אנלוגי, בבית שומעים רק תקליטים. חינוך מילדות.

 

שופינג

בעיקר עוקב אחרי בלוגים ולייבלים מובילים שפוגעים בטעמי ההזוי. ברגע שיש משהו ששווה כמה מטבעות, לא מהסס לרגע ורוכש. כמו כן, אני מנסה להתמודד עם ההתמכרות הקשה שלי להכנס לחנויות תקליטים ברחבי ליסבון שמלאות במוזיקה מהקולוניות הפורטוגזית לשעבר: אנגולה, ברזיל, מוזמביק וכף ורדה. לא יאומן כמה מוזיקה מדהימה הגיחה מהמקומות הללו. הבנקאי האישי שלי גם לא מאמין :)

 

לפנישנלחץפליי

תעקבו אחרי Enchufada, הלייבל הזה מלא הפתעות, אומנים הזויים\כיפים ועם מסר מאוד חזק לעתיד של שילוב התרבויות האקזוטיות ברחבות המועדונים. ההרכבים הבולטים בלייבל שמאוד מומלץ לעקוב אחריהם:

Dengue Dengue Dengue הרכב הקומביה המעולה מפרו.
Buraka Som Sistema – קודורו מרקיד מאנגולה וליסבון.
Alo Wala – אלקטרוניקה עתידית עם השפעה לטינית וקאריבית.
DZC Deejeez – קיזומבו וZoukBass מאנגולה.

 

לינק לטראקליסט

תגובה אחת בפוסטהוספת תגובה
  1. סוף כל סוף מוזיקה נטו, אפשר לחזור לחייך :), יופי של סט, תודה

הוספת תגובה

אנא כתב/י את שמך

חובה לכתוב שם

אנא כתב/י כתובת אימייל בתוקף

חובה לכתוב כתובת אימייל

אנא כתב/י את הודעתך

קפה גיברלטר © 2017 כל הזכויות שמורות